Hledáte účinný a zároveň pohodlný způsob dezinfekce společných prostor? Vyzkoušejte ozónový generátor. Je výbornou volbou pro čištění místností ve školách, výrobních halách, zastávek MHD nebo takéčekáren ordinací. Spolehlivě zlikviduje až 99,9 % virů, bakterií a plísní.

I přes téměř 100% účinnost dezinfekce se jedná o nejšetrnější způsob čištění prostor vzhledem k životnímu prostředí. Na rozdíl od použití dezinfekčních chemických látek, zůstane při aplikaci ozónového generátoru pouze čisté a zdraví nezávadné ovzduší. Tento způsob si chválí především klienti s alergickými či dýchacími potíži. Navíc, je potvrzené, že po pravidelném čištění vzduchu ozónovým generátorem se u klientů několinásobně zmírnilipříznaky alergických onemocnění. Dalším neopomenutelným plusem tohoto způsobu dezinfekce je jeho cenová dostupnost.

Dezinfekce veřejných prostor se vyplácí

Společné prostory jako jsou například zastávky hromadné dopravy, čekárny nebo prostory škol jsou plné nepříjemných pachů, bakterií a virů. Generátor ozónu je však nekompromisním řešením. Dezinfikuje nejen ovzduší, ale také povrchy předmětů, čímž výrazně eliminuje přenos nežádoucích mikroorganismů.

Kdy použít ozónový generátor pro čištění prostor?

Ozónový generátor je vhodným řešením čistění prostor o jakékoliv velikosti. Nejvhodnější je používání generátoru v době, kdy je vytápěcí systém v úsporném režimu. Dalším faktorem, který ovlivňuje proces dezinfekce je vlhkost místnosti. Proto při vlhkosti vyšší než 75 %doporučujeme nejdříve použít sušičku ovzduší.

Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit ohledně výběru ozónového generátoru? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.