Trápí vás vypadávání vlasů? Pomůže vám moringa! Měli jste vždy docela kvalitní vlasy, ale v poslední době jaksi ztratili vitalitu, začali vypadávat a rostou pomaleji? Příčinou je pravděpodobně nedostatek vitamínů a minerálů. Jak je účinně doplnit do těla a podpořit tak jejich zdraví? Řešením může být super-potravina moringa!

Při růstu vlasů hraje důležitou roli především keratin. Pokud nepřijímáte dostatek vitamínů a minerálů, jeho produkce v těle je omezená. Vlasy nedostávají potřebnou výživu, v důsledku čehož jsou oslabovány. Začínají se lámat, vypadávají a ztrácejí barvu. I růst nových vlasů je mnohem pomalejší. Příčinou vypadávání vlasů mohou být také změny v organismu způsobené nadměrnému vystavení stresu či depresi. To je však také spojeno s nedostatkem vitamínů a minerálů.

Moringa a její účinky na zdraví vlasů

Moringa kapsle se vyrábějí z prášku, který sestává ze umletých listů stromu s názvem moringa olejodárná. Kapsle obsahují až 45 antioxidantů, množství různých vitamínů, minerálů a mastných kyselin. Navíc v nich naleznete i značné procentuální zastoupení bílkovin, železa, vlákniny a mnoha dalších látek.

Komplex účinných složek z moringy přispívá k tvorbě keratinu, v důsledku čehož se vlasy stanou opět kvalitnějšími, budou rychleji růst a méně vypadávat. Navíc, jelikož budou mít dostatek minerálů a vitamínů pro svůj růst, opět vás potěší svým vitálním vzhledem.

Další účinky na lidské tělo

Užívání moringa kapslí není spojeno výhradně se zdravím vlasů. Účinné látky také podporují imunitu, pomáhají zmírňovat vysoký krevní tlak, urychlují hojení zánětů či zlepšují trávení. Jelikož moringa nemá na lidské tělo negativní vedlejší účinky, užívat ji mohou i děti od 3 let či osoby, které trpí intolerancí na různé látky.

Pokud chcete pro své zdraví to nejlepší, moringa může být pro vás ideálním doplňkem stravy!