Taky ti chybí staré dobré praskající cigarety? Téměř každému nadšenci do praskající cigarety zmrazila zpráva, že cigarety s příchutí mentolu již nelze koupit.

Netřeba však zoufat! My vám přinášíme skvělé řešení v podobě praskacích kapslí.  Přinášíme Vám práskací kapsle do jakýchkoliv cigaret v různých příchutích. Kapsle si můžete znovu připravit a opět si můžete vychutnat svou cigaretu s příchutí, dokonce nejen s mentolovou. Jsou zdravotně nezávadné.

Jaké příchutě vám můžeme nabídnout?

Chuť mentolu je známá každýmu z vás. Nemůžeš jen tak zapomenout na tu jedinečnou chuť. Přijďte se s námi podívat, jaké originální příchutě pro vás Puknito připravilo. Je to deset příchutí, které vás příjemně překvapí. V mixu najdete malou ochutnávku z každé z těchto příchutí. Balení tedy obsahuje: mentol, borůvku, meloun, colu, jahodu, hroznové víno, liči, jablko plus mentol, zelený čaj.

Jak aplikovat tuto kapsli na cigaretu?

Existuje několik možností. Dnes vám představíme jednu z nejjednodušších aplikací kapslí uvnitř cigarety.

Aplikace kapsle je velmi jednoduchá a rychlá. Ke každému balení je připojena dřevěná palička, se kterou dokážete bez problémů kapsle aplikovat do Vaší cigarety. Ostrým koncem uděláte dírku do filtru cigarety, vyberete jednu kapsli z balení, prstem ji nasadíte do dírky a tupým koncem zatlačíte kapsli do filtru. Hotovo. Pozor! Kapsli nezatlačujte ostrým koncem – hrozí prásknutí.

Je však také možné zakoupit aplikátor. Může být připevněn ke klíčům a může být vždy držen po ruce. Aplikace tobolek s tímto aplikátorem trvá méně než pět sekund vašeho času. Vidíš, netrvalo to dlouho a můžeš si zase užívat praskající cigarety.