I vy patříte k lidem, jejichž domácnost je vždy plná tupých nožů? I vám se zdá, že vždy, když to nejvíc potřebujete, tak jsou téměř tupé? Jednak z důvodu, že ostrost nože má opravdu krátkou životnost a jednak i z toho důvodu, že jejich broušení není zrovna nejjednodušší. Tupým a tím pádem nepraktickým nožům můžete dát jednou a navždy červenou.

Sada na broušení KMFS zabezpečuje pohodlné a jednoduché broušení nožů, proto by neměla chybět v moderní výbavě každé domácnosti. Sada zabezpečuje dodržování zvoleného úhlu broušení, proto s ní dokážou nabrousit nože i začátečníci. Broušení je možné pod různými úhly. Úhel se nastavuje přesným krokováním po 1,5 mm na vodícím šroubku. Velkým plusem sady KMFS je především kvalita použitých materiálů. Samotná sada je celokovová (dural, nerez, bronz), takže vydrží sloužit efektním způsobem dlouhé roky. Zajímavostí je to, že sada KMFS je vyrobená v České republice.

Naše minulost v spojení s moderní dobou

Moderní nástroje pro tradiční řemeslo, to jsou řezbářské nože. Řezbářské nože jsou ve výbavě každého sochaře, výrobce houslí nebo uměleckého truhláře. Stali se neodmyslitelnou součástí řezbářského řemesla s odvěkou tradicí. Nože se vyrábějí s pravou nebo levou fazetou určenou pro řemeslníka, podle toho, zda je pravák nebo levák. V nabídce řezbářských nožů najdete jak pevné, tak i zavírací nože s různorodou škálou ostrosti. Nože jsou určené na detailní manipulaci s dřevem, které dokáží vaši vášeň proměnit na umění.

Neváhejte a usnadněte si svůj život jednou z výše uvedených vymožeností moderní doby. Dejte navždy sbohem neefektivní, složité a náročné práci. Když se vám otevřou dveře do světa komfortu, tak vstupte. Váš život se nestane jen snadnějším, ale rovnou vám zůstane i více času, který můžete věnovat sobě nebo svým nejbližším.