Najmutí Instagramového přítele je snadné řešení pro všechny svobodné a nezávislé duše, které mají v plánu navštívit romantické město jako je Řím samotě. Může to znít trochu divně, ale přiznejme si, v takovém světě žijeme – tak proč ne ?! Ano, s tímto mladíkem je možné naplánovat schůzku, vyrazit na nádhernou pěší prohlídku nebo se vyfotografovat v snových ulicích Říma s pozadím starověkého Kolosea a dalších památek.
Kdo je tedy tímto tajemným Instagramovým přátelům? Muž se jmenuje Emanuele a má asi pětileté zkušenosti jako manažer sociálních médií. Přišel s touto myšlenkou, která je samozřejmě docela zajímavá a neobvyklá. Vytvoří ti bezchybný a krásný záběr na Instagram kdekoliv v Římě, počínaje slavným Koloseem.

S Emanuelem si můžete naplánovat “rande” na dvě hodiny. Během setkání vás italský idol provede všemi jeho oblíbenými ulicemi, místy a památkami. Během těchto dvou hodin vám nakliknout na své zrcadlovce dokonalé fotografie. A nejen to, vezme vás také na tradiční italskou zmrzlinu gelato a kávu. Není to romantické?
Pokud jde o Emanuelovu cenu, může to být až 82 eur (6465 INR) na osobu. Nicméně lidé, kteří už jeho služby využili, ho ohodnotili většinou nejvyšším možným hodnocením.

Žena z Marylandu uvedla: “Emanuele nafotil úžasné fotografie pro mě a mého manžela. Má oko na krásné pozadí a umí poradit s pózami. S výsledky jsme velmi spokojeni a to jsme vybíraví LOL! Prohlídku města a focení s ním určitě nebudete litovat. Ještě nás i rozmazloval místními dobrotami – mňam! ”
Otázkou tedy zůstává, ne jestli, ale s kým si zarezervujete termín své nejbližší dovolené v tomto romantickém městě.v budoucnu můžeme tento trend očekávat iv dalších světových metropolích. Kdo ví, čím nás dnešní doba ještě překvapí