Mnoho mužů si často láme hlavu, co darovat své partnerce, manželce, dceři nebo sestře na narozeniny, Vánoce, Valentýna nebo jiný svátek. Přinášíme pár tipů na dárky přímo od žen. Nebo ne vždy je složité zjistit, po čem ženy touží.

Klasika v podobě šperku nikdy nezklame

Šperky. Ženy milují šperky. Módní doplňky, které ozdobí jejich každodenní i slavnostní outfit. Je to dárek, kterému se většina žen potěší. Stačí jen vědět, co má daná žena ráda. Některé mají rády velké a třpytivé diamantové náramky, jiné spíš decentní, méně výrazné šperky.

Nezapomínejte ale, že nejde o cenu. Pokud obdarujete ženu s upřímným úmyslem potěšit ji, můžete dosáhnout podobnou radost, jak s luxusními diamantovými náušnicemi, tak například i s obyčejným přívěskem. Co si ale budeme nalhávat, diamant je vždy diamant.

Kosmetika je taky možnost – třeba se ale vyznat

Kosmetika je mimořádně praktický dárek, ale zde se mějte muži na pozoru. Mnoho žen nerado zkouší nové produkty. Pokud v její koupelně pozorujete vždy stejné druhy, určitě nic nepokazíte, když jí koupíte něco z toho, co pravidelně používá. Ušetříte ji návštěvu drogérie a navíc si žena bude vážit, že jste pozorní a všímáte si, jaké produkty má ráda. Improvizovat můžete v oblasti parfémů.

Stylový doplněk v podobě kabelky

Nejlepší přítelkyní ženy je prý kabelka. Některé ženy mají ve své sbírce skutečně velké množství. Žena vždy potřebuje malou společenskou kabelku. Ideálně aspoň ve třech rozličných barvách. Taky potřebuje party kabelku na výjezdy s kámoškami do města a pak velkou praktickou kabelku do práce v několika barevných a materiálových provedeních.

Wellness pobyt

Pokud chcete obdarovat svoji přítelkyni nebo manželku ověřenou klasikou, která funguje, je to wellness pobyt v horách. Pokojné prostředí a oddech je přesně to, co potěší každou ženu. Mimo dárečku jí tak věnujete i svůj čas, jelikož na tento pobyt se pravděpodobně vyberete spolu. Obdarujete tak částečně i sebe a odcházet budete odpočinutí a s úsměvem na tváři.