Znáte i vy problém se zapínáním kalhot nebo se nemůžete vecpat do šatů, které vám ještě před rokem seděli jako ulité? Nezoufejte, nejste v tom sami. Boj s přebytečnou váhou je sice náročný, ale správná strava a pohyb jsou cestou k vytouženému cíli. Ten je nyní s receptem na zdravou polévku na hubnutí ještě blíže!

Tajemství je v ingrediencích
Polévková hubnoucí kúra je vhodná zejména pro hladové, který potřebují jíst poměrně často a pravidelně. Na tom přece není nic špatného, ​​jíst třeba. Ale jíst zdravě a nízko kaloricky. Kopa zeleniny v kombinaci s vodou zaplní žaludek a odežene hlad. Touha po nezdravých pamlscích bude pryč. Jak je to možné? Jednoduše. Pokud je břicho plné, hlad přejde.

Velkou výhodou je, že zhubnete jen vy a ne vaše peněženka. Ba naopak! Při polévkové kúře vaše peněženka pomalu nabere na hmotnosti a vy si budete moci dopřát například nové, o číslo menší šaty! Skvělé, že?

Další výhodou je jednoduchá a časově nenáročná příprava. Pokud patříte do skupiny lidí, pro kterou není vaření hobby, určitě tento fakt oceníte. Polévka navařená ve velkém hrnci vydrží až tři dny. Polévku uskladněte do uzavřených misek či sklenic od zavařenin a nechte je v chladničce.

Přísady:

1 balení zeleniny do polévky
2 kuřecí hřbety
1 kg mrkve
malý celer
pórek
červená paprika
čerstvý zázvor
2 červené chili papričky
kari koření
Sůl, pepř
citronová šťava14
Pokud maso nejíte, klidně ho vynechte nebo přidejte do každé porce tofu, abyste nahradil dostatečný přísun bílkovin. Přejeme dobrou chuť!