Starostlivost a péče o vaše tělo je tím nejlepším způsobem relaxace, kterou si můžete dopřát. Při náročné fyzické aktivitě naše tělo ztrácí množství vitamínů a minerálů. Proto nesmíme zapomínat na jejich pravidelné doplňování. Tělu je potřeba dopřát mimo sportu i regeneraci.

Bolí vás během sportovní aktivity nebo namáhavé práce svaly nebo klouby? Poznáme skvělé řešení, které vás překvapí svoji účinností. Účinné produkty Perskindol vyrobené v spolupráci s lékaři a fyzioterapeuty z profesionálního sportovního prostředí dokážou přinést okamžité ochlazení a úlevu od bolesti díky mentolu, který je jednou z hlavních složek. Jeho dalšími výhodami jsou: podporuje hojení, mají příjemnou vůni, nemastí, mohou se kombinovat s jinými analgetickými a protizápalovými mastmi a dokážou podpořit jejich účinnost. Produkty Perskindol je možné sehnat ve dvou barvách, přičemž každá barva má jiné využití. Modrá řada pomáhá při vykloubení, narazení, zápalech… a žlutá barva přináší úlevu při svalových křečích, zahřívá svaly před aktivitou, slouží na relaxaci svalů po zátěži.

Co jsou to vlastně ty proteiny?

Proteiny jsou chemickou látkou, která se v lidském těle nachází v různých provedeních. Proteiny mají mimo stavební funkce i řadu jiných, stejně významných funkcí. Pro škálu jeho činností, které zabezpečuje, je nutné ho přijímat ve stravě. Je ale obsah proteinu, který přijímáme ve stravě dostačující? Jednoznačně ne! Funkce proteinů se přípravou jídel ztrácí, a tak je nesprávné tvrdit, že maso a vaječný bílek nám ho poskytnou dostatečně. Vhodné je přidat do stravy větší obsah bílkovin jako například ve formě: Myprotein impact whey protein. Jedná se o lahodný syrovátkový protein sloužící na doplnění kvalitních bílkovin kdykoliv během dne. Je vhodný pro sportovce, ale i pro lidi, kterých cílem je zabezpečit dostatečný denní příjem bílkovin.

Dopřejte vašemu tělu pravidelný pohyb, ale při tom všem nezapomínejte na pravidelnou regeneraci.